fbpx

Форум КЛЮЧе ACT!2015 на 04.12.2014 г. в СУ

Димана и Георги от Кино Космос
Колектив „Кино КОСМОС“, Пловдив
октомври 18, 2014
Пряко излъчване на Форум КЛЮЧе
декември 3, 2014

Очакваме ви на 04 декември от 13,30 ч. в театралната зала на @лма @лтер – учебен театър на СУ на Форум КЛЮЧе ACT!2015.

PrintКЛЮЧе ще се фокусира върху темите за здравно образование и младежка заетост, като на всяка от тези теми е посветен по един блок, в който по програма ще има представяния на трима млади човека, които ще изразят своя теза по темата. В края на блока ще се се проведе и дискусионен панел, модериран от журналист и с участието на спикърите и специалните гости.

Специални гости в публиката ще провокират интересна дискусия, от която можете да сте част и вие, ако дойдете на живо в залата и станете част от събитието.

КЛЮЧе се организира от Фондация СМАРТ и Фондация 42, с подкрепата на Кариерен център на СУ „Св. Климент Охридски“, Български център за нестопанско право, Капитал – Кариери.

Започваме в 13,30 ч.

[box title=“Програма на КЛЮЧе ACT!2015″ color=“#549ff8″]

13.30 – 13.45 Въведение в темата

13.45 – 14.45 Представяния на нашите трима участници – здравно образование

Николета Попкостадинова, сексуално здраве; Димитринка Борисова, здравен медиатор, Яна Николаева, обучител на връстници по здравно образование

14.45 – 15.15 Дискусионен панел – здравно образование

Водещ: Мария Чернева, БНТ, специални гости: Милена Дамянова, депутат, член на комисията по образование в 43то НС и бивш заместник-министър на образованието и Д-р Радосвета Стаменкова, БАСП

15.15 – 15.30 Почивка

15.30 – 16.30 Представяния на нашите трима участници – младежка заетост

Любен Георгиев, Сдружение Ре-Акт; Георги Мерджанов, МСМРБ-Пловдив, Никола Янев, Entrepreneur.bg

16.30 – 17.00 Дискусионен панел – младежка заетост

Водещ: Драго Симеонов, Дарик, специални гости: Калин Каменов, заместник-министър на младежта и Елена Тодорова, HR в Easy consult [/box]

 

act2015_smallerТози Форум КЛЮЧе ACT!2015 се реализира от Фондация СМАРТ в рамките на международната застъпническа кампания ACT!2015 за включване на приоритетите на младите хора в световната програма за развитие след 2015 г.

 

Read more Read more Read more

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress